Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, Karetní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry a podobně.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Super free web games zdarma, Blahopřání nejen k narození miminka, tipy, doporučujeme, Wallpapers na plochu počítače, Fotografie topmodelek, Obrázky, kliparty, Tapety na plochu PC, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internet

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, psychologie, rostliny, věda, fyzika, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, cestování, internet, software, kultura, různé, hardware, literatura, jídlo, filozofie, nemoce, chemie, školství, bankovnictví, zločin a právo, politika, matematika, nástroje atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Moudra, aforismy, přísloví, myšlenky, moudrosti, úsloví, bonmoty

Citáty slavných, Moudra, aforismy, přísloví, myšlenky, moudrosti, úsloví, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, věda, zelenina, hmyz, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, květiny, muži, mapy, náboženství, nápoje, nástroje a přístroje, sport, stavby, ovoce, přístroje, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, halloween, jídlo a nápoje, symboly, ptáci atd.

Keywords:Dopravní značky, Online web Hry zdarma bez registrace, Americké federální vlajky, M, Obrázek Zdravotní sestra, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkazy, URL, Státní vlajky států světa, K, výukové pomůcky, Přehled státních vlajek států světa

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Tapety na plochu PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro smartphone, displej, ultrabook, notebook, phablet, počítač, tablet, obrazovka počítače, PC, monitor, mobil a pro operační systémy Linux Mint, Windows 2000, macOS, Windows XP, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Android, OSX, Slackware, BlackBerry OS, Linux Fedora. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, motorky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, hmyz a pavouci, květiny, nature - příroda, fantasy, Rally, závody aut, free wallpapers, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, flóra, stromy, ptáci, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 1920x1200, 2560x1920, 800x1280, 320x568, 1366x768, 2160x3840, 1280x720, 1152x1920, 1024x768, 1920x1440, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1280x768, 2048x1536, 2048x1080, 3200x1200 atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmelí, Štěstí, Vánoční ubrusy, Ostrava, Tapeta, Štědrý večer, Stromeček, Zima, Papírový vánoční stromek, K Vytištění, Šišky, Patchwork, Striezelmarkt, Cesmína, Atmosféra, Perníčky, Kinder, Schleich, Sněhulák, Koleda, Řetězy, Francouzsky, Osvětlení, Neviňátko, Rumové řezy, Kapr, Alkoholový kalendář, Vánoční svíčky, Vykrajovátka, Mrazík, Santa apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Faraon, Upálen, NHL, Němci, Charta 77, Svatý, Obchodník, Rock ‚n‘ Roll, Státník, Antropolog, Herec, Maršál, Komik, Vražedkyně, Boston Bruins, Komunisté, Imitátor, Mluvčí, Překladatel, Egypt, Básník, Producent, Prezident, Country, Washington Capitals, Miliardáři, Čech, Poslanec, Ministr, Itálie, Nobelova cena, Továrník, Atentát, KHL, Miliardář, Politik apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, odkaz, zdroje informací, Istanbul, zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší online hry zdarma, Desktop computer wallpapers, Biografie slavných osobností, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Adventní magazín

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Louisiana, Virginie, Alabama, Kansas, Minnesota, Oklahoma, Rhode Island, New Jersey, Jižní Karolína, Kalifornie, Pensylvánie, Havaj, Západní Virginie, Ohio, Iowa, Arkansas, Georgie, Nebraska, Florida, Mississippi, Illinois, Missouri, Severní Dakota, New Hampshire, Indiana, Arizona atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O ženách, O škole, O manželství, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O důchodcích, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o cikánech apod.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, měny, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: hyperlinky, webovky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vše pro kolo, Super online kvízy, Seznam souborových přípon, Nejhranější online testy a kvízy, Svátky, jmeniny, kalendář, Stručný encyklopedický slovník, weby, Skvělé hry online zdarma

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Louisiana, Virginie, Alabama, Kansas, Minnesota, Oklahoma, Rhode Island, New Jersey, Jižní Karolína, Kalifornie, Pensylvánie, Havaj, Západní Virginie, Ohio, Iowa, Arkansas, Georgie, Nebraska, Florida, Mississippi, Illinois, Missouri, Severní Dakota, New Hampshire, Indiana, Arizona atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Wallpapers na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro tablet, obrazovka počítače, notebook, PC, displej, počítač, mobil, smartphone, mobilní telefon, monitor, ultrabook a pro operační systémy Chrome OS, Windows XP, OSX, Red Hat Linux, Windows 2000, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows Me. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, rostliny, noční města, wallpapery, letadla, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, budovy a stavby, sportovní pozadí, voda a bubliny, příroda, krajina, motorky, motocykly. Vyberte si rozměr z 640x480, 1280x1024, 1024x600, 2048x1536, 1600x1200, 800x600, 1280x768, 1800x1440, 1920x1440, 2560x1600, 1152x768, 1280x854, 1152x1920, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu počítače, webové stránky, linky, Hungary, humor, zadarmo, Biografie slavných osobností, ú, Dopravní značky, počítače, Poker Kartenspielen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Obrázek Policistka
Tipy na užitečné weby
Austria
Doporučené internetové odkazy
Vlajka Wallis a Futuna
Tipy na Partnerské weby
Online omalovánky
Zajímavé webové stránky
Omalovánky, hry pro děti
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.