Zajímavé odkazy, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Náš tip, informace a zábava

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Prapory českých měst, URL, Vlajky států USA, Vše o Vánocích, Kubovy osobní stránky o cestování, Nej hry online, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety na plochu Velikonoce, webovky, V, info, internetové stránky

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Fórky, černý humor, kameňáky, vtipy, vtípky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, kameňáky, vtipy, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O ženách, O zvířátkách, O Windows, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O manželství, O mužích, O Němcích apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Keywords:Kliparty pro Office, Online životopisy, biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Chelsea Football Club, Státní prapory, školství, humor, Penelope Cruz, A, Nejhranější hry online, zdroje informací

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, ženy a dívky, květiny, láska, hudba, muži, nápoje, mapy, zvířata, rostliny, dopravní prostředky, ptáci, auta, hmyz, věda, stavby, smajlíci a emotikony, přístroje, zelenina, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, halloween atd.

Internet, síť, informace a zábava

Frky, ftipy, vtípky, fórky, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, vtípky, fórky, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, tipy, Online biografie, životopisy osobností, Kasino, zajímavosti, výukové pomůcky, F, Omalovánky k vybarvení zdarma, V, Online adventní magazín, F, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické, Strategie, Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Informace, informace a zábava

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Vtipné texty, vtipy, černý humor, fórky, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, černý humor, fórky, anekdoty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, frky o zvířatech, černý humor apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: zdarma, pro děti, odkazy, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Databáze osobností Kdo je to?, Historie a použití omalovánek v USA, zábava, Kliparty zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické, Strategie, Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, počítače, M, Wallpapers na PC, Staré hry online, Pozadí na plochu květiny, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity, Online testy zdarma bez registrace, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, pro dospělé, Andrés Iniesta, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Stížnost: Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Další odkazy:

Sexy Jessica Simpson
Doporučené internetové odkazy
Pozadí na plochu Windows
Naše tipy na užitečné weby
Novoročenka psaná německy
Partnerské internetové stránky
Kalkata
Odkazy na užitečné webové stránky
Brooke Shields
Tipy na zajímavé weby
OkCupid online dating, frienship application

Děkujeme vám za vaši návštěvu.