Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Kameňáky, anekdoty, fóry, frky, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, fóry, frky, ftipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, kterak editovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, internet a web apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Vánoční web, webovky, hyperlinky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Celebrita Uma Thurman, Online hry zdarma, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, History of travel, Vlajky států USA, webové stránky, Prapory regionů a království, Členské země americké federace

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Keywords:doporučujeme, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst a obcí České republiky, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, K, info, školství, Úspory a spoření, cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Fórky, vtípky, kameňáky, černý humor, fóry, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Fórky, vtípky, kameňáky, černý humor, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O ženách apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, filozofie, různé, příroda, technika, internet, matematika, stavebnictví, náboženství a křesťanství, fyzika, literatura, účetnictví, ekonomie a ekonomika, zkratky, jídlo, bankovnictví, hardware, sport, software, počítače, nápoje, věda, nástroje, politika atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online hry zdarma, Dopravní značení, Flags of the world countries, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dopravní značky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Omalovánky k tisku, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, URL, internet, multimédia

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, hmyz, auta, muži, náboženství, stavby, smajlíci a emotikony, ptáci, láska, dopravní prostředky, ovoce, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, hudba, ženy a dívky, rostliny, věda, mapy, přístroje, symboly atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Síť, cestování, hry, zábava

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident, Textařka, Politik, Křesťanství, Pittsburgh Penguins, Romantismus, Češi, Orlík, Kancléř, Imitátor, Mluvčí, Architekt, Rakušan, Boston Bruins, Režisér, Prezident USA, Němci, Rétorika, Podnikatelé, Diplomat, Svatý, Renesance, První republika, Egypt, Císař, Antropolog, Producent, HIV pozitivní, Čech, Zpěvák, NHL, Scénárista, Pedagog, Státník, Američan, Olympijští vítězové apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, zadarmo, odkazy, World Flags, Státní prapory všech států, internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Vše pro zvířecí miláčky, Databáze osobností Kdo je to?, Pozadí na PC, kuriozity

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Hry pro děti, Bojové hry, Adventury, Animace, Závody aut a tak dále.

Vtipy, frky, anekdoty, vtípky, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, anekdoty, vtípky, fórky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, černý humor, poslední věty před smrtí apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, týmy NHL, firmy a společnosti, státy usa, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Nejhranější hry online, M, zajímavosti, Nejhranější online testy a kvízy, Ilustrace, obrázky, Co je to GFE?, P, Obrázky na plochu počítače, pro dospělé, zdroje informací, počítače, Online vánoční magazín, Pozadí na plochu Dopravní prostředky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Biografie Halle Berry
Kýčovitý Santa s vánočními dárky
Partnerské internetové stránky
Obrázek Fitness
Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení
Doporučené odkazy
Přáníčka k výročí svatby
Tipy na užitečné weby
Regionální vlajky
Naše tipy na užitečné weby
Cristiano Ronaldo
Obrázková a textová přání
Odkazy na zajímavé weby
Suriname
Charlize Theron

Děkujeme vám za vaši návštěvu.