Naše tipy

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: hyperlinky, Vánoční magazín, webové stránky, Nejlepší online hry zdarma, Textová přání, obrázková přáníčka, Dopravní značky, Online životopisy, biografie slavných osobností, F, Sexy Erika Eleniak, zábava, webovky, internet, Seznam souborových přípon

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Severní Karolína, Michigan, Rhode Island, Wyoming, Idaho, Mississippi, Alabama, Nebraska, Louisiana, Washington, Montana, Jižní Karolína, Massachusetts, New Hampshire, Maryland, Indiana, Connecticut, Florida, Pensylvánie, Oklahoma, Oregon, Ohio, Kansas, Nové Mexiko, Colorado atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

World wide web, internet

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, linky, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší online, Celebrita Pink, Nejlepší hry pro dívky, Nejhranější online testy a kvízy, internetové stránky, Biografie, životopis Holly Valance, weby, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Auta a závodní, Hannah Montana, Farmářské hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Logické hry, Letecké simulátory, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Omalovánky apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, přezdívky, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, historie, politici, umělci a umění, školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, mytologie, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, podnikání a podnikatelé, národnost, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, záliby a hobby atd.

Síť

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, stavby, Vánoce a Advent, hmyz, hudba, věda, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, muži, rostliny, halloween, auta, ptáci, osobnosti a lidé, sport, mapy, přístroje, nápoje, ženy a dívky, symboly, zelenina, láska, ovoce atd.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Politik, Francouz, Královna, Nobelova cena, Exilový prezident, Kladno, Čeští králové, Státník, Generalissimus, Prezidenti, Ministři, Hudebnice, Slováci, Normalizace, Čech, Itálie, Básník, Textařka, Scénárista, Poslanci, Druhá světová válka, Pedagog, Válka, KSČ, HIV pozitivní, První republika, Husité, Životopis, Slovák, Náboženství, Habsburkové, Žhavé výstřely, Dabérka, Malíř, Orlík, Vojevůdce apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: volný čas, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky měst České republiky, Cameron Diaz celebrity, Ilustrační obrázky, Federace USA, Seznam souborových přípon, Gábina Partyšová, humor, URL, H, kuriozity

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Aforismy, hlášky, moudrosti, výroky, bonmoty, myšlenky, moudra

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, moudrosti, výroky, bonmoty, myšlenky, moudra, z kategorií citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o manželství od různých známých osobností.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Náš tip

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, geocaching, obecné zkratky, státy usa, týmy NHL, země EU apod.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Strom, Televize, Linecká kolečka, Přání, Striezelmarkt, Samolepky, Husarské knoflíky, K Tisku, Láska nebeská, Koleda, Rostliny, Desktop, Plocha, Adventní svícen, Popelka, Windows, Staroměstské náměstí, Patchwork, bezlepkové cukroví, Košíčky, Tisk, Pozadí, Vánoční svařák, Vánoční ubrusy, Anděl, Keramický adventní věnec, Osvětlení do oken, Vosí hnízda, Vánoční trhy, Umělý vánoční stromek, Vánoční hvězda apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Prapory regionů a království, školství, Biografie Charisma Carpenter, Vlajky amerických států USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky k svátku a k jmeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značení, počítače

Wallpapers na PC - pozadí na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. doporučujeme pro phablet, ultrabook, displej, notebook, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, počítač, mobil, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Mac, Java ME, FreeBSD, OSX, Windows 10 Mobile, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows NT, Linux Fedora. Počítačové tapety pro Windows z kategorií jídlo a nápoje, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, wallpapery, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, auta, 3D a Abstraktní, rostliny, letadla, vesmír, planety, galaxie, noční města, voda a bubliny, příroda, krajina, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 1152x768, 412x846, 1600x900, 768x1024, 1200x1920, 800x600, 393x786, 1800x1440, 640x480, 1920x1440, 1152x1920, 360x760, 2048x1080, 375x667, 1024x600, 1024x768 atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezident USA, Američan, Pedagog, Komik, AIDS, Poslanci, Prezidenti ČR, Prezidenti, Renesance, Boston Bruins, Československo, Zpěvačka, Filozof, Egypt, Slovák, Francouz, Hokej, Dramatik, Esejista, Herec, Novinář, Obchodník, KHL, Antropolog, Habsburkové, Druhá světová válka, Husité, Spisovatel, Vojevůdce, Hudebnice, Zpěvačky, Rakousko-Uhersko, Komunista, Čeští králové, Textařka, Náboženství apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: zadarmo, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, odkazy, Tapety na PC, Mesin slot, Online adventní magazín, Webové online testy zdarma, Skvělé hry online zdarma, zdarma, cestování, Staré hry online, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Proč nelze najít ideálního muže?: Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Celebrita Sarah Jessica Parker
Tým NHL New York Rangers
Odkazy na zajímavé weby
Wallpapery, omalovánky, spoření
Tým NHL Pittsburgh Penguins
Linky na partnerské weby
Obrázek Jóga
Doporučené odkazy
Modelky a celebrity
Tipy na Partnerské weby
Wayne Rooney englischer Fußballspieler
Turkey
Tipy na užitečné weby
Biografie Anastacia
Emirát Dubai

Děkujeme vám za vaši návštěvu.