Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, symboly, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, květiny, dopravní prostředky, přístroje, rostliny, zvířata, náboženství, ptáci, muži, auta, jídlo a nápoje, zelenina, osobnosti a lidé, ženy a dívky, ovoce, mapy, nápoje, Vánoce a Advent, láska atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, odkazy, Prapory českých měst, Super online kvízy, Vlajka Niue, pro dospělé, zadarmo, internetové stránky, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online geografické testy zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, státy usa, měny, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, okresy České republiky, země EU, vojenské hodnosti, obecné zkratky, geocaching apod.

Bonmoty, úsloví, moudra, motta, rčení, přísloví, moudrosti

Slavné citáty, Bonmoty, úsloví, moudra, motta, rčení, přísloví, moudrosti, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít, jak konvertovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak importovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, písma, fonty, koncovky souborů, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, dokumenty, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Keywords:F, Dopravní značky, Biografie slavných osobností, Nejlepší hry pro dívky, Taylor Swift, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, hyperlinky, weby, Vymalovánky k tisku, Kliparty pro Office, zdroje informací, humor

Wallpapers na PC - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v mobil, mobilní telefon, PC, počítač, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, notebook, tablet, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, Red Hat Linux, FreeBSD, Linux Xubuntu, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Android, Linux Fedora, Windows XP, Windows Me. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií Rally, závody aut, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fantasy, květiny, nature - příroda, Formule 1, fraktály, ptáci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, motorky. Dostupné rozměry 1440x900, 1280x1024, 2160x3840, 1600x2560, 768x1024, 2560x1920, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 2560x1440, 1920x1440, 393x786, 1920x1200, 1600x1200, 1600x900, 800x600 atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj apod.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, online html5 hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Deskovky, Adventury apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, volný čas, H, Chelsea Premiere liga, K, Vlajky měst a obcí České republiky, Tapety na PC ke stažení, Nikki Cox, Wallpapers na PC, odkaz, webovky, výukové pomůcky

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Animace, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Pro dívky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, B, kuriozity, Cristiano Ronaldo, Online životopisy, biografie, multimédia, zajímavosti, Guatemala, zdarma, linky, Členské země americké federace

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Animace, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky na PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro notebook, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, PC, phablet, mobil, monitor, počítač a pro operační systémy Windows 10, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Linux Xubuntu, Lubuntu, Microsoft Windows 8, OSX, FreeBSD, macOS, Slackware, Windows 2000. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, letadla, rostliny, voda a bubliny, květiny, kytky, psi a štěňátka, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, auta, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, budovy a stavby, hudební tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, HD 1280x720, 1280x854, 2160x3840, 2560x1440, 1366x1024, 1536x864, 1280x768, hi res 2560x1920, 1920x1280, 1600x1200, 800x1280, 1280x960, 854x480, širokoúhlé 1366x768, 1280x800 atd.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, Databáze osobností Kdo je to?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Přehled států světa a jejich vlajek, Filmy, natáčení, střih, Obrázky na PC ke stažení, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, Super free web games zdarma, Super online flash hry, Obrázky k svátku, obrázková přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Další odkazy:

Kalkata city
Zajímavé webové stránky
Omalovánky k vytisknutí
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kate Hudson
Naše tipy na zajímavé stránky
AC Milán
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Halle Berry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Mamiko Tayama

Děkujeme vám za vaši návštěvu.