Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Deskovky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Akční gamesky, Oddechové hry apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Informace, cestování, počítače a internet

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: výukové pomůcky, webové stránky, B, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka k výročí svatby, zábava, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zajímavosti, Kam na výlet?, info, zdarma, Vlajky států USA, weby

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, hudební zkratky, měny, geocaching, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, okresy České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak importovat, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, grafiku, systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, video soubory, obrazy disků apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Frky, anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Fórky, vtipy, černý humor, anekdoty, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, černý humor, anekdoty, vtipné texty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, černý humor apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Keywords:Nejhranější hry online, č, Seznam vlajek měst České republiky, Superhry a hry online zdarma, Gratulace a přání, Životopisy slavných osobností, Full HD tapety na PC zdarma, Onlinovky zdarma, Gwen Stephanie, Wallpapers na plochu PC, Nej hry online, Tapety na plochu počítače

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v obrazovka počítače, notebook, displej, smartphone, počítač, mobil, tablet, phablet, ultrabook, monitor, PC a pro operační systémy Android, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Windows 98, BlackBerry OS, Slackware, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Chrome OS, Windows 7. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, motorky, fantasy, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, květiny, tenisté a tenistky, free wallpapers, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, ptáci, Formule 1, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut. Dostupná rozlišení jsou 1280x1024, 1440x2560, 1536x2560, 3200x1800, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1366x768, 800x1280, 1800x1440, 750x1334, 800x600, 1600x900, 1600x1200, 1200x1920, 1024x768 atd.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Strategie, Závodní, Vánoční online hry, Karetní, Logické, Klasické, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Pro dívky, Sportovní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Síť, cestování, počítače a internet

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Anekdoty, vtipy, černý humor, ftipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, černý humor, ftipy, vtipné texty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O mužích, Vtipy o cikánech, O Somálcích apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Zlatan Ibrahimović, odkaz, Vánoční web, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Kate Moos, humor, odkazy, URL, Městské a obecní prapory obcí ČR

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, jídlo, filozofie, nemoce, hardware, matematika, zločin a právo, školství, bankovnictví, nástroje, ekonomie a ekonomika, věda, účetnictví, zkratky, technika, počítače, český jazyk, chemie, materiály, sport, internet, stavebnictví, kultura, literatura atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, politici, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, školství, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, zločin a právo, státní správa, křesťanství, rodinné vztahy, filozofie, politika, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, sport, historie, mytologie, osobnosti, přezdívky atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dallas Stars, AIDS, Slovák, Zpěvačka, Lord, Hejtman, Vojáci, Generalissimus, Křesťanství, Němci, Pop, Čeští králové, Orlík, Hokejisté, Češi, Historik, Prezidenti USA, Válka, Poprava, New York Rangers, HIV pozitivní, ČSSD, Rock ‚n‘ Roll, Básník, Podnikatelé, Druhá světová válka, Císař, Francouz, Stoletá válka, Vojevůdce, Žijící, Filozof, Sebevražda, Producent, Husité, Textař apod.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, A, Dopravní značky, Free computer wallpapers, pro dospělé, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Turkey, zadarmo, volný čas, kuriozity

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, jídlo, filozofie, nemoce, hardware, matematika, zločin a právo, školství, bankovnictví, nástroje, ekonomie a ekonomika, věda, účetnictví, zkratky, technika, počítače, český jazyk, chemie, materiály, sport, internet, stavebnictví, kultura, literatura atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, webovky, F, multimédia, Selena Gomez, Nejhranější online testy a kvízy, Webové html5 hry zdarma, cestování, Kliparty zdarma, Přehled formátů souborů, Seznam zkratek a akronymů, Pozadí na plochu letadla, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Blahopřání nejen k narození miminka
Zajímavé linky na nejrůznější weby
World Flags
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Internet pornography videos images webcams
Doporučené internetové odkazy
Online hry omalovánky
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety na plochu města
Partnerské internetové stránky
Texty přáníček k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.