Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Síť, technika, kultura, informace

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, hmyz, osobnosti a lidé, přístroje, věda, zelenina, auta, mapy, dopravní prostředky, nápoje, ptáci, láska, náboženství, symboly, jídlo a nápoje, ovoce, nástroje a přístroje, ženy a dívky, rostliny, zvířata, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: info, Slovník pojmů Co je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, internetové stránky, Charlize Theron, odkaz, V, počítače, El Salvador, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Členské země americké federace, V, hyperlinky

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Trest smrti, Country, Druhá světová válka, Prezidenti ČR, Renesance, Máj, Nobelova cena, Ekonom, Skladatel, Itálie, Američané, Generalissimus, Starověký Egypt, Rakušan, Česká královna, Rétorika, Němci, Slovák, Manýrismus, Rock ‚n‘ Roll, Novinář, Voják, Hudba, Náboženství, Kancléř, Francie, Egypt, Gymnasté, Vládce, Kladno, Scénárista, Prezident USA, Básníci, Prezidenti, Královna, Obchodník apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:webovky, Dopravní značky, Free game online hry, zdroje informací, Přání, přáníčka, blahopřání pro oslavence, tipy, A, URL, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, zábava, P, volný čas

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Tapety do mobilu - wallpapers na PC

Také doporučujeme: Tapety do mobilu. vhodné pro smartphone, tablet, displej, monitor, notebook, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, PC, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Linux Mint, Lubuntu, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, OSX, Chrome OS. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, dopravní prostředky, noční města, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, motorky, motocykly, psi a štěňátka, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, letadla, zvířata, příroda, krajina, rostliny, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 375x812, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1800x1440, 1600x2560, 1440x2560, 1920x1280, 1600x1200, 800x600, 1366x1024, hi res 2560x1920, 2560x2048, 1280x854, 375x667, 1680x1050, 1024x768 atd.

Staré hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Karetní, Strategie, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Střílečky, Logické, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, multimédia, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Cestování, dovolená u moře, na pláži, Vše o Vánocích, Tapety do mobilu, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Tara Reid, cestování, Obrázky na plochu počítače, A, pro dospělé

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Náš tip, technika, kultura, informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Frky, vtipné texty, černý humor, fóry, vtípky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, černý humor, fóry, vtípky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o metanolu apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, měny, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, hudební zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

Klíčová slova: zdarma, zeměpis, Pozadí na PC, Tapety na plochu květiny, Vlajky států světa, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník, Tapety pro Windows, Online geografické testy zdarma bez registrace, pro děti, linky

Vtipné texty, černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, černý humor, ftipy, anekdoty, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O Němcích, Frky ze života, O mužích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Somálcích, O škole, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O gayích a homosexuálech apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Texas, Massachusetts, Illinois, Tennessee, Maine, Západní Virginie, New Jersey, Minnesota, Nové Mexiko, Connecticut, Severní Karolína, Florida, Delaware, Oklahoma, Jižní Karolína, Arkansas, Nebraska, Indiana, Maryland, Kansas, Washington, Severní Dakota, Virginie, Wyoming, Georgie atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, nápoje, zelenina, hmyz, halloween, ovoce, mapy, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, přístroje, muži, rostliny, náboženství, symboly, osobnosti a lidé, hudba, stavby, auta, sport, květiny atd.

Informace, technika, kultura, informace

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, kuriozity, Kliparty pro Office, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, Super free web games zdarma, Super online kvízy, Online adventní magazín, Staré hry online, weby, Biografie známých osobností, Narozeninová přáníčka, texty a obrázky, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Další odkazy:

Manchester United FC
Tým NHL New York Rangers
Naše tipy na užitečné weby
Karl Marx, Adam Smith
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Linky na partnerské weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Doporučené internetové odkazy
Winona Ryder celebrity
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrity Rie Miyazawa
Sexy Matsushima Nanako

Děkujeme vám za vaši návštěvu.