Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Auta a závodní, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventury, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Logické hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Letecké simulátory apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: zadarmo, Seznam souborových přípon, Dopravní značky, kuriozity, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Obrázky vlajek měst ČR, Online adventní magazín, Obrázky na plochu počítače, Veselé Velikonoce pro všechny, zdarma, Skvělé hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Oddechové, Strategie a podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Síť pro děti i dospělé

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Obrázky na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro notebook, displej, smartphone, phablet, mobil, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, tablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows 10, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows Me, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Android, macOS, Windows 95. Pozadí na PC z kategorií květiny, zvířata, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, motorky, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, Formule 1, nature - příroda, hmyz a pavouci, fantasy, ptáci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, fraktály. Vyberte si rozměr z 1536x2048, 3200x1200, 800x1280, 320x568, 1080x1920, 1024x600, 1152x1920, 2160x3840, 1080x1800, 2048x1080, 1440x960, 1920x1280, 375x667, 2560x1440, 2048x1536, 1920x1080 Full HD atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Keywords:Přehled souborových přípon, Dopravní značky, počítače, zábava, Puzzle online, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, multimédia, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky, flags, Hry pro kluky, tipy, P

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jesličky, Vídeň, Keramika, Jingle Bells, Košíčky, Vánoční svícen, Ježíšek, Advent, Anglicky, Štědrý večer, Patchwork, Vánoční koule, Pokrmy, Borovice, Kinder, Píseň, Vánoční svařák, SMS, Windows, Vánoční stromeček, Dia, Tiskárna, Vánoční svíčky, K Vytištění, Cesmína, Striezelmarkt, Vánoční koledy, Kavkazská jedle, Smrk, Ohňostroj, Štěstí apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Strategie, Bojové hry, Animace, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Střílečky, Hry pro dva hráče, Adventury, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: URL, Super online kvízy, doporučujeme, Online hry omalovánky, Stručný encyklopedický slovník, A, webové stránky, Tapety, pozadí, wallpapers, Biografie slavných osobností, školství, Online testy a kvízy zdarma, Online testy a kvízy zdarma

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Adventury, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Omalovánky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Logické hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, jak převést soubory následujících typů: šablony dokumentů, obrazy disků, písma, fonty, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Fóry, vtipy, černý humor, vtipné texty, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, černý humor, vtipné texty, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O ekonomech, O škole, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Windows, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O ženách apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, F, pro dospělé, Omalovánky pro děti online, odkazy, odkaz, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Anonymní proxy server, Super online flash hry, Vánoční web, výukové pomůcky

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Informace pro děti i dospělé

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, ženy a dívky, ptáci, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, auta, mapy, stavby, ovoce, láska, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, nápoje, náboženství, zelenina, přístroje, halloween, hudba, zvířata, hmyz, muži, symboly, věda atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, Full HD tapety na PC, F, zdroje informací, internetové stránky, Obrázky vlajek, vlaječek, praporů, Seznam vlajek amerických států, Přehled vlajek USA, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přehled státních vlajek států světa, internet, humor, Wallpapers na plochu zvířátka, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

FC Barcelona
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Tipy na užitečné weby
Sexy Zhang Ziyi
Odkazy nejen na naše partnerské weby
World flags
Tipy na zajímavé weby
Uma Thurman
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu sport

Děkujeme vám za vaši návštěvu.