Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, symboly, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, auta, nápoje, nástroje a přístroje, hmyz, přístroje, mapy, dopravní prostředky, rostliny, hudba, ženy a dívky, stavby, sport, zelenina, osobnosti a lidé, zvířata, muži, halloween, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Hry pro děti, Akční hry, Bojové hry, Animace, Stolní a deskové hry, Závody aut, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Karetní hry, Adventury a tak dále.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, kuriozity, Hry pro dívky online, Turkmenistan, Nejlepší školní testy a kvízy, odkazy, weby, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, internetové stránky, Online testy zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Online životopisy, biografie

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Hannah Montana, Akční gamesky, Omalovánky, Střílecí hry, Deskovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Letecké simulátory apod.

černý humor, vtípky, fórky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? černý humor, vtípky, fórky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Somálcích apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Arizona, Severní Dakota, Maryland, Kalifornie, Pensylvánie, Idaho, Kansas, Massachusetts, Mississippi, Indiana, Nové Mexiko, Montana, Rhode Island, Vermont, Illinois, Západní Virginie, Florida, Maine, Colorado, Jižní Dakota, Michigan, Arkansas, Ohio, Havaj, Oklahoma atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické a podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Keywords:Vlajky jednotlivých států USA, F, URL, Obrázky, kliparty, Tapety na plochu hudba, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník pojmů a termínů, Státní prapory všech zemí, Celebrity Sandra Bullock, webové stránky, Dopravní značky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Wallpapers na plochu PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. lze použít v obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, ultrabook, smartphone, monitor, displej, mobil, počítač, tablet, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Chrome OS, SUSE Linux, Windows Me, Mac, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista. Wallpapery na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, fantasy, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, motorky, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, zvířata, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní wallpapery, ptáci. Stahujte v rozlišení 1440x2560, 1200x1920, 2048x1536, 1366x1024, 2560x1920, 3200x1800, HD 1280x720, 2560x1440, 393x786, 640x480, 1024x600, 412x846, 1152x768, 800x1280, 1366x768, 854x480 atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, křesťanství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, historie, věda, umělci a umění, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, vlastnosti, fikce a fantasy, psychologie, Spisovatelé a básníci, osobnosti, státní správa, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, poruchy, nadpřirozené osoby, rodinné a příbuzenské vztahy, sportovci a sportovkyně, politici atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Pozadí na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro mobilní telefon, PC, mobil, obrazovka počítače, tablet, displej, phablet, monitor, notebook, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, OSX, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 95, Windows Me, Java ME, Microsoft Windows Vista, Android, Linux Mint. Obrázky na plochu počítače z kategorií budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, hudební tapety, motorky, motocykly, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města, auta, operační systémy, Windows, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, zvířata, jídlo a nápoje, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 768x1024, 1440x900, 800x600, 1920x1440, 1440x960, 412x846, 1600x900, 375x812, 1280x854, 1080x1800, 1800x1440, 1536x864, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1024x768, 393x786 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako náboženství a křesťanství, politika, chemie, nemoce, software, latina, stavebnictví, lékařství a medicína, hardware, fyzika, sport, technika, zločin a právo, rostliny, kultura, počítače, nástroje, materiály, cestování, zkratky, nápoje, český jazyk, různé, psychologie atd.

Klíčová slova: cestování, pro dospělé, Seznam vlajek amerických států, Karl Marx, Adam Smith, info, počítače, B, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Pozadí na plochu počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled přípon a koncovek souborů, zadarmo

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Pro dívky, Akční hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Animace, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Závody aut, Strategie, Karetní hry, Střílečky, Postřehové hry a tak dále.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, muži, láska, nástroje a přístroje, náboženství, ovoce, stavby, osobnosti a lidé, sport, jídlo a nápoje, hudba, rostliny, hmyz, přístroje, smajlíci a emotikony, květiny, ženy a dívky, nápoje, zvířata atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, notebook, displej, phablet, PC, monitor, ultrabook, tablet, počítač, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows 95, Chrome OS, Slackware, SUSE Linux, Windows Me, Windows XP. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, auta, letadla, wallpapery, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, voda a bubliny, zvířata, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, příroda, krajina, sportovní pozadí. Stahujte ve velikostech 854x480, 1800x1440, 1024x600, hi res 2560x1920, 1600x900, 2560x1600, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 768x1024, 1280x854, 320x568, 1536x2048, 1152x1920, 1200x1920, 1280x960 atd.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Vlajky měst a obcí České republiky, Online vánoční magazín, Halle Berry, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Skvělé hry online zdarma, multimédia, Kasino, zdarma, zábava, výukové pomůcky

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rétorika, Sebevražda, Faraon, Zavražděn, Country, Hejtmani, Trest smrti, Textařka, KSČ, Olympijští vítězové, Životopis, Vražedkyně, Čeští králové, Američané, HIV pozitivní, Pittsburgh Penguins, Mim, Závodník, Imitátor, Státník, Archivář, Dramatik, Hejtman, Esejista, Obchodník, Upálen, Slovák, Sochař, Maršál, Nobelova cena, Stoletá válka, Rakousko-Uhersko, Renesance, Druhá světová válka, Císař, Prezidenti USA apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, č, F, Dopravní značení, Přáníčka ke svatbě nebo k výročí, tipy, zeměpis, Pozadí na PC ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, ú, Obrázek Domina, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Další odkazy:

Football
Celebrita Elizabeth Hurley
Odkazy na zajímavé weby
Přání a přáníčka
Přáníčka zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Smuteční kondolence
Partnerské internetové stránky
Obrázky na plochu
Zajímavé webové stránky
Biografie slavných osobností
Julia Stiles
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Gratulace zdarma
Fotky Taylor Swift

Děkujeme vám za vaši návštěvu.