Dále doporučujeme

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tablet, Obrazovka, Slámový adventní věnec, Osvětlení do oken, Přání, Vánoční světýlka, Adventní kalendář, Ostrava, Bůh, Písnička, Neviňátko, Anglicky, Kinder, Štóla, Korálky, Ohňostroj, Advent, Třásně, Václavské náměstí, Vídeň, Linux, Adventní trhy, Santa Claus, Štěstí, Dia, Sám doma, Televize, Koleda, Adventní svícen, Pro děti, Vánoční stromek apod.

Internet, síť

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: K, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázek Učitelky, Nejhranější online testy a kvízy, F, Adventní magazín, Blahopřání k jmeninám. Přání pro každé jméno, pro každý den v kalendáři, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější hry online, volný čas, zadarmo

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Logické hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire apod.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy apod.

Náš tip

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, umělci a umění, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, přezdívky, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, poruchy, mytologie, věda, sportovci a sportovkyně, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, osobnosti, politika, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby a hobby, fikce a fantasy, křesťanství, herectví, herci a herečky, státní správa, politici, lékařství atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slovák, Olympijský vítěz, Spisovatel, Rakušan, AIDS, Královna, Diplomat, Filozof, Mim, Architekt, Zpěvačka, Básník, Státník, Ministr, Stoletá válka, Režisér, Egypt, Němci, Český slavík, Prezidenti ČR, Politik, Sebevražda, Nobelova cena, Herec, Skladatel, Pop, NHL, Sci-fi, Dramatik, Antropolog, Charta 77, Američan, Zlatý slavík, Textař, Komik, Esejista apod.

Keywords:Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, multimédia, Seznam souborových přípon, Andrés Iniesta Luján, URL, Biografie slavných osobností, Online adventní magazín, Tapety se zvířaty na plochu PC, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, odkaz, hyperlinky

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Washington, Missouri, Arkansas, Severní Karolína, Colorado, Florida, Mississippi, Alabama, Maine, Massachusetts, Connecticut, Kentucky, Indiana, Aljaška, Kansas, Montana, Minnesota, New Jersey, Oklahoma, Tennessee, Idaho, Maryland, Ohio, Pensylvánie, Nevada atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Přísloví, výroky, moudrosti, myšlenky, hlášky, bonmoty, moudra

Citáty slavných osobností, Přísloví, výroky, moudrosti, myšlenky, hlášky, bonmoty, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o manželství od různých známých osobností.

Informace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, phablet, displej, tablet, mobilní telefon, mobil, monitor, PC, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, Windows Server 2012, macOS, Chrome OS, Windows 10, Java ME, FreeBSD, Windows Me, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, psi a štěňátka, zvířata, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 1024x768, 1536x2560, 854x480, 1080x1800, 1680x1050, 800x600, 1920x1440, 1536x864, 1920x1280, 393x786, 2560x1440, 1152x864, 1200x1920, 360x760, 320x568, 800x1280 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sportovci a sportovkyně, rodinné a příbuzenské vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, umělci a umění, filozofie, lékařství, poruchy, zločin a právo, křesťanství, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, vlastnosti, psychologie, záliby a hobby, profese a zaměstnání atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty zdarma, Freeware, info, Super online hry zdarma, tipy, eHarmony online dating website for Lasting Relationships, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Státní prapory

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

World wide web, internet

Full HD pozadí ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro notebook, tablet, ultrabook, PC, phablet, monitor, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows 2000, Windows Server 2012, Windows XP, OSX, Microsoft Windows 8, Windows 7, Android, Java ME. Obrázky ke stažení z kategorií sportovní wallpapery, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fantasy, motorky, tenisté a tenistky, zvířata, květiny, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, flóra, stromy, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, fraktály, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 750x1334, 393x786, 4800x1200, 360x640, 1440x960, 1280x1024, 1600x1200, 1080x1800, 3200x1200, 2560x1920, 1600x900, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 2560x2048, 1920x1440 atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: zeměpis, cestování, zábava, Erika Eleniak celebrity, Vlajky států USA, internet, Dopravní značky, Travel in Europe, linky, doporučujeme, Seznam přípon a koncovek souborů

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Logické, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: č, kuriozity, Přehled zkratek a akronymů, Členské země americké federace, Nejlepší online hry zdarma, Charlize Theron, Free game online hry, výukové pomůcky, V, pro dospělé, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internetové stránky, Rolet kasino dan judi, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Další odkazy:

Obrázek Domina
Tapety na plochu zvířátka
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Seattle Kraken
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Odkazy na partnerské weby
Uganda
Naše tipy na užitečné weby
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Thierry Daniel Henry
Celebrita Christina Applegate
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Americké Chicago
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.