Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Obrazovka, Jmenovka, Smrk, Adventní kalendář, Plzeň, Schleich, PF, Popelka, Jmenovky, Text, Omalovánky, Vánoční pozadí, Vinná klobása, Historické ozdoby, Koleda, Kuba, Umělý vánoční stromek, Strom, Píseň, Osvětlení do oken, Perníčky, Milka, Hostina, Štěstí, Kameňák, Linecká kolečka, Vánoční prostírání, Vánoční svíčky, LED svíčky, Vánoční kaktus, Štóla apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Frky, anekdoty, vtípky, fórky, vtipné texty, fóry

Potřebujete se naladit? Frky, anekdoty, vtípky, fórky, vtipné texty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ženách, O zvířátkách, O Slovácích, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O škole, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Windows apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Deskovky, Akční gamesky, Omalovánky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, online html5 hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Adventury, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Barbie hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zeměpis, Tapety do mobilu, M, Greece, Online hry zdarma, Obrázky zdarma, odkazy, Pejsci na plochu PC ke stažení, Seznam souborových přípon, Životopisy osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, počítače

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Indiana, Maryland, Illinois, Arkansas, Nebraska, Vermont, Utah, Rhode Island, Oklahoma, Connecticut, Wisconsin, New Jersey, Západní Virginie, New Hampshire, Montana, Ohio, Colorado, Nevada, Kansas, Virginie, Iowa, Delaware, Oregon, Idaho, Severní Dakota atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, stavby, zvířata, smajlíci a emotikony, rostliny, jídlo a nápoje, láska, nápoje, náboženství, nástroje a přístroje, ženy a dívky, symboly, zelenina, osobnosti a lidé, ovoce, auta, dopravní prostředky, halloween, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, květiny, hmyz atd.

Keywords:zdroje informací, tipy, Online zeměpisné testy zdarma, školství, Online kasíno a ruleta, F, internet, Online vánoční webzine, Pozadí na plochu moře, linky, zdarma, výukové pomůcky

Přísloví, motta, moudrosti, úsloví, hlášky, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Přísloví, motta, moudrosti, úsloví, hlášky, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o bohu od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, halloween, dopravní prostředky, přístroje, smajlíci a emotikony, hudba, ženy a dívky, sport, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, květiny, rostliny, náboženství, auta, ptáci, nástroje a přístroje, stavby, ovoce, zvířata, jídlo a nápoje, mapy, nápoje, muži atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Pozadí na PC, Obrázky na plochu počítače, webovky, Istanbul city, Prapory regionů a království, URL, Free game online hry, Luis Alberto Suárez, hyperlinky, zajímavosti, weby, Kliparty zdarma

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, literatura, politika, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, cestování, nápoje, psychologie, jídlo, hardware, účetnictví, filozofie, nemoce, fyzika, technika, sport, školství, věda, různé, nástroje, počítače, software, zkratky, zločin a právo atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Federace USA, V, Stručný encyklopedický slovník, Pozadí na plochu rostliny, doporučujeme, multimédia, Onlinovky zdarma, Hanoj, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zkratky, zločin a právo, bankovnictví, náboženství a křesťanství, různé, chemie, technika, příroda, cestování, lékařství a medicína, fyzika, filozofie, hardware, školství, věda, materiály, matematika, software, nástroje, sport, stavebnictví, literatura, účetnictví, politika atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Seznam zkratek a akronymů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, cestování, Vlajky Amerických států, humor, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky na PC zdarma ke stažení, webové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled souborových přípon, Drew Barrymore, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Nelez každému do ... : Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Další odkazy:

Zdarma ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Kristin Kreuk
Odkazy na partnerské weby
Kuwait
Doporučené odkazy
Nesem vám noviny
Linky na partnerské weby
Levné letenky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.