Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Německy, Atmosféra, K Vytisknutí, Keramika, Brno, Nový rok, Zdraví, Ohňostroj, Tablet, Popelka, Plzeň, Jezulátko, Přání, Linux, Televize, Striezelmarkt, Kavkazská jedle, Vánoční kaktus, Jmenovky, Hostina, Mrazík, Linecká kolečka, Vánoční koledy, Betlém, Samolepky, Sám doma, Cesmína, Ostrava, Osvětlení do oken, Anglicky, Advent apod.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Pro dívky, Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Závodní a podobně.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. lze použít v monitor, displej, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, smartphone, tablet, PC, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows Me, macOS, Windows 2000, Windows Server 2012, Chrome OS, Java ME, Mac, Windows 10 Mobile, Windows XP, Slackware, Windows 98. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, zvířata, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, nature - příroda, free wallpapers, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, Formule 1, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, ptáci. Dostupná rozlišení jsou 768x1024, 1600x2560, 2160x3840, 393x786, HD 1280x720, 1080x1920, 360x720, 1536x2560, 854x480, 375x667, 2560x1440, 800x600, 1680x1050, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1366x768 atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: odkazy, zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, cestování, Community card poker, zábava, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, školství, Historie a použití omalovánek v USA, zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázky a kliparty zdarma, Dopravní značky

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry s koňmi, Auta a závodní, Oblíkačky, Farmářské hry, Omalovánky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Logické hry, Arkády a plošinovky apod.

úsloví, aforismy, motta, výroky, bonmoty, myšlenky, přísloví

Slavné citáty, úsloví, aforismy, motta, výroky, bonmoty, myšlenky, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o kráse od různých známých osobností.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Wallpapers na PC, linky, Charlize Theron, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, M, ú, Britney Spears, Přehled přípon a koncovek souborů, weby, doporučujeme

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Upálen, Washington Capitals, Kancléř, Náboženství, Královna, Country, Brno, Slováci, Maršál, Režisér, Prezidenti ČR, Textařka, Masový vrah, Stoletá válka, Český slavík, Prezidenti, Scénárista, Právník, Komunista, New York Rangers, Skladatel, Boston Bruins, Sci-fi, Ministr zahraničí, Česká královna, Textař, Komik, Sebevražda, Herečka, Američané, Hejtman, Teolog, Pittsburgh Penguins, NHL, Poprava, Voják apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj apod.

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Václavské náměstí, Brambořík, Anděl, Bůh, Monitor, Milka, Santa Claus, Omalovánky, Husarské knoflíky, Desktop, Recepty, Zima, Vánoční pozadí, Jmenovky, Kinder, Linecká kolečka, Vánoční koledy, Vánoce, Štóla, Tablet, Vánoční punč, Pozadí, Vánoční dekorace, Vykrajovátka, Vánoční stromek, Papírový vánoční stromek, Tiskárna, Blahopřání, Brno, Perníčky, Windows apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Nejlepší tapety na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v PC, notebook, obrazovka počítače, phablet, displej, monitor, mobil, tablet, ultrabook, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows 95, Mac, Windows Me, Linux Fedora, Lubuntu, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Android. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: noční města, budovy a stavby, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, květiny, kytky, hudební tapety, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, zvířata, letadla, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka. Dostupné velikosti jsou 412x846, 1440x960, 640x480, 2160x3840, 768x1024, 800x1280, 1280x960, 1680x1050, 360x720, 750x1334, 1366x1024, 1280x854, 800x600, 375x667, 1200x1920, 1152x1920 atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak importovat, čím prohlížet, jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít soubory těchto typů: písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, spustitelné soubory, komprimace dat, video soubory, grafiku apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Státy a jejich prapory, Dopravní značky, Texty blahopřání, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Super online kvízy, Omalovánky k vytisknutí, Online vánoční webzine, zeměpis, výukové pomůcky, Vlajky států světa

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, zelenina, nápoje, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, zvířata, láska, přístroje, halloween, náboženství, rostliny, ovoce, mapy, smajlíci a emotikony, symboly, muži, sport, ptáci, hmyz, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, Vánoce a Advent atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, hardware, bankovnictví, počítače, software, internet, sport, filozofie, ekonomie a ekonomika, rostliny, příroda, jídlo, psychologie, zkratky, nápoje, zločin a právo, různé, lékařství a medicína, věda, technika, školství, chemie, politika, materiály atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, týmy NHL, firmy a společnosti, státy usa, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, geocaching, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Obrázky na plochu počítače, V, Wayne Rooney, Superhry a hry online zdarma, V, internetové stránky, Zamilované sms vzkazy, zadarmo, Online zeměpisné testy zdarma, odkaz

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, zelenina, nápoje, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, zvířata, láska, přístroje, halloween, náboženství, rostliny, ovoce, mapy, smajlíci a emotikony, symboly, muži, sport, ptáci, hmyz, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, Vánoce a Advent atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, hardware, bankovnictví, počítače, software, internet, sport, filozofie, ekonomie a ekonomika, rostliny, příroda, jídlo, psychologie, zkratky, nápoje, zločin a právo, různé, lékařství a medicína, věda, technika, školství, chemie, politika, materiály atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, podnikání a podnikatelé, politici, herectví, herci a herečky, sport, historie, přezdívky, věda, křesťanství, osobnosti, zločin a právo, státní správa, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, vlastnosti, lékařství, nadpřirozené osoby, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství atd.

černý humor, fórky, fóry, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, fóry, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, záliby, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, historie, žurnalisté a novináři, politici, věda, psychologie, politika, křesťanství, umělci, sport, filozofie, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, vlastnosti, národnost atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Biografie slavných osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší zeměpisné kvízy, volný čas, HTML5 Videojuego de navegador, V, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, URL, tipy, Free game online hry, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Nejapný dotaz: Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
World countries flags
Partnerské weby
Wallpapers auta - cars
Tipy na zajímavé weby
Obrázky ke stažení na plochu
Naše tipy
Selena Gomez
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.