Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety ke stažení. lze použít v notebook, displej, mobilní telefon, tablet, ultrabook, mobil, PC, smartphone, monitor, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows NT, macOS, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Android. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií 3D a Abstraktní, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, hudební tapety, auta, rostliny, letadla, noční města, květiny, kytky, dopravní prostředky, příroda, krajina, zvířata, psi a štěňátka, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety. Stahujte v rozlišení 1080x1800, hi res 2560x1920, 1536x864, 2160x3840, 2048x1536, HD 1280x720, 1440x900, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 320x568, Full HD 1080x1920, 1024x768, 1600x1200, 1920x1200, 1536x2048 atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Moudra, myšlenky, úsloví, přísloví, rčení, výroky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, úsloví, přísloví, rčení, výroky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro děti, Životopisy slavných osobností, PC tapety pro Windows, Manchester United F.C., Online zeměpisné testy zdarma, info, Online vánoční webzine, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Vlajky amerických států USA, Pozadí na PC, Nejlepší hry pro dívky, Členské země americké federace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Strategie, Bojové hry, Animace, Relaxační hry, Střílečky, Akční hry, Závody aut a tak dále.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem spustit, jak převést, jak exportovat, jak přehrát, jak importovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, systémové soubory, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, video soubory, internet a web apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Hry pro děti, Střílečky, Logické hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Akční hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Animace, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Postřehové hry a tak dále.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Barbie hry, Logické hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Střílecí hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Adventury, Hannah Montana apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Keywords:Webové online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, školství, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Madonna, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, výukové pomůcky, internetové stránky, Flags of the world, humor, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky vlajek měst ČR

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ekonom, Sochař, New York Rangers, Francie, Teolog, Rock ‚n‘ Roll, Brno, Romantismus, New Jersey Devils, Skladatel, Orlík, Herec, Lord, Architekt, Královna, Olympiáda, Náboženství, Miliardář, Textařka, Žhavé výstřely, Básník, Starověký Egypt, Avangard Omsk, Poprava, NHL, Zpěvačky, Egypt, Československo, Florida Panthers, Manýrismus, ČSSD, Atentát, Překladatel, Sci-fi, Normalizace, Philadelphia Flyers apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Karetní, parkování - parkovačky, Klasické, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Super online hry zdarma, kuriozity, Emma Watson, hyperlinky, tipy, M, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Vlajky států světa, zdroje informací, Online testy a kvízy zdarma, volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, státy usa, týmy NHL, politické strany a hnutí, hudební zkratky, okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Československo, Zpěvačka, Starověký Egypt, New York Rangers, Státník, Prezidenti ČR, Herec, Válka, Olympijští vítězové, Politik, Gymnasté, Kladno, Atentát, Prezident USA, Pittsburgh Penguins, Prezidenti, Česká královna, Rakousko-Uhersko, Historik, Závodník, Němci, Zlatý slavík, Životopis, Malíř, Vražedkyně, New Jersey Devils, Ekonom, Kancléř, Voják, Filozof, Renesance, Ministr, Dramatik, Avangard Omsk, Francouz, Producent apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, dopravní prostředky, zelenina, sport, květiny, láska, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, mapy, ovoce, osobnosti a lidé, náboženství, hmyz, ptáci, muži, stavby, halloween, symboly, přístroje, hudba, smajlíci a emotikony, zvířata atd.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní trhy, SMS, Silvestr, Samolepky, Santa Claus, Německy, Vánoční filmy, Jmelí, Přání, Windows, bezlepkové cukroví, Zima, Vánoční stromek, Vánoční prostírání, Brno, Monitor, Milka, Vánoční punč, Špalda, Keramika, Ježíš Kristus, Tapeta, Kapr, Slámový adventní věnec, Rumové řezy, Alkoholový kalendář, K Vytištění, Štědrý večer, Vánoční pozadí, Vánoční svíčky, Vánoční tapety apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Nejhranější hry online, počítače, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, F, V, webovky, Online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Státní prapory zemí světa, internet

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, státy usa, týmy NHL, politické strany a hnutí, hudební zkratky, okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, osobnosti a lidé, halloween, nástroje a přístroje, mapy, jídlo a nápoje, přístroje, stavby, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, symboly, zelenina, láska, hudba, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, věda, nápoje, ovoce, zvířata, rostliny, náboženství atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, weby, Seznam přípon a koncovek souborů, Seznam souborových přípon, Pozadí na plochu motorky, URL, Vše o Vánocích, F, ú, odkazy, cestování, Smuteční kondolence,

Několik fórů na závěr. Vtip Kvalita ledu: „Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Doporučené odkazy
Tipy na výlet
Partnerské weby
Mezinárodní den žen
Naše tipy
Descarga de música
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.