Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Full HD pozadí ke stažení - full HD wallpapers na PC

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro smartphone, mobilní telefon, počítač, ultrabook, phablet, displej, PC, monitor, tablet, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows Me, Lubuntu, Java ME, OSX, Mac, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows 98, Red Hat Linux. Pozadí na PC z kategorií velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, fraktály, zvířata, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, Formule 1, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, nature - příroda, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, motorky, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 1800x1440, 375x812, 1440x2560, 375x667, 1600x900, 3200x1200, 4800x1200, HD 1280x720, 2560x1600, 750x1334, 1280x960, 1024x600, 393x786, 1280x768, 2560x1440, 360x760 atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Světové vlajky, M, Dopravní značení, Hry pro dívky online, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, K, odkaz, webové stránky, Qatar, info, Ilustrační obrázky, Super online flash hry, Slovník pojmů Co je to?

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, Klasické, Strategie, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

PC tapety pro Windows - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. můžete využít v displej, phablet, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, mobil, počítač, PC, notebook a pro operační systémy Linux Fedora, Slackware, Windows NT, Mac, Red Hat Linux, Windows Me, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows Server 2012, Java ME, Linux Mint. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, auta, rostliny, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, noční města, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, wallpapery, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 800x1280, 1280x854, 1920x1440, 1600x2560, 412x846, 1080x1800, 1152x1920, 640x480, 320x568, 1024x768, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1280x800, 2160x3840, 1280x768, 2048x1080 atd.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Windows, Přání, Dia, Václavské náměstí, Zdraví, Adventní trhy, Špalda, Ježíšek, Vánoční svařák, Alkoholový kalendář, Osvětlení, Písnička, Strom, Vídeň, Linecká kolečka, Pozadí, Jingle Bells, Tiskárna, Drážďany, Smrk, Svíčky, Jmenovky, Vánoční ubrusy, Keramika, Omalovánky, Sám doma, Štěstí, Keramický adventní věnec, Kuba, Pastýř, Štědrý den apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, státní správa, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, sport, mytologie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, věda, historie, poruchy, školství, zločin a právo, profese a zaměstnání, národnost, fikce a fantasy, křesťanství, filozofie, osobnosti, politici, politika atd.

Keywords:Hry pro kluky, pro dospělé, H, Super online flash hry, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Obrázky, kliparty, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Cristiano Ronaldo fotbalista, Online testy zdarma, Super online kvízy, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, hudební zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, obecné zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, kameňáky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, tipy, Full HD pozadí ke stažení, Online hry zdarma, cestování, Přehled přípon a koncovek souborů, PC tapety pro Windows, Vlajka Wallis a Futuna, č, Online vánoční magazín, Vlajky měst a obcí České republiky, Superhry a hry online zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, vojenské hodnosti, státy usa, země EU, geocaching, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, stavebnictví, nemoce, latina, psychologie, technika, fyzika, lékařství a medicína, internet, filozofie, chemie, literatura, český jazyk, počítače, matematika, cestování, materiály, náboženství a křesťanství, nástroje, sport, rostliny, hardware, bankovnictví, software atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, symboly, hudba, ovoce, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, osobnosti a lidé, květiny, přístroje, rostliny, mapy, Vánoce a Advent, sport, muži, stavby, ptáci, zvířata, nápoje, věda, ženy a dívky, nástroje a přístroje atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Vybírejte z kategorií Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Vaření a smažení, Barbie hry, Adventury, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Deskovky apod.

Fóry, ftipy, černý humor, frky, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, černý humor, frky, kameňáky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ekonomech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O zvířátkách, Frky o tchýních, O škole, O Windows, Vtipy o cikánech apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, lékařství, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, zločin a právo, křesťanství, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, vlastnosti, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, politika, herectví, herci a herečky, psychologie, přezdívky, filozofie, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, historie, záliby, fikce a fantasy atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, internet, zdroje informací, Desktop computer wallpapers, linky, volný čas, Přehled souborových přípon, Inzeruj, inzerce zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, vojenské hodnosti, státy usa, země EU, geocaching, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, stavebnictví, nemoce, latina, psychologie, technika, fyzika, lékařství a medicína, internet, filozofie, chemie, literatura, český jazyk, počítače, matematika, cestování, materiály, náboženství a křesťanství, nástroje, sport, rostliny, hardware, bankovnictví, software atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, jak spustit, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, spustitelné soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, komprimace dat, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, písma, fonty apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Federace USA, Dopravní značky, zdarma, Wallpapery na plochu PC, doporučujeme, Tapety, pozadí, wallpapers, zábava, Biografie známých osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online geografické testy zdarma bez registrace, multimédia, Nejlepší hry pro dívky, Rachel Stevens,

Několik fórů na závěr. Vtip Není nad přírodu: Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázková přání k svátku podle jmen
Naše tipy
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Tipy na zajímavé weby
Wallpapers auta - cars
Partnerské weby
Omalovánky pro děti online
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.