Naše tipy, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, různé, příroda, kultura, politika, nápoje, internet, hardware, jídlo, psychologie, školství, matematika, sport, fyzika, zločin a právo, účetnictví, latina, počítače, ekonomie a ekonomika, filozofie, technika, rostliny, nástroje, stavebnictví atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Informace, informace a zábava

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak exportovat, kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít, jak spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak exportovat, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, internet a web, obrazy disků apod.

Klíčová slova: info, Vlajky měst České republiky, Vlajky jednotlivých států USA, pro děti, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, výukové pomůcky, Přáníčka k svátku, zábava, Super online kvízy, č, internetové stránky

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Internet, síť, informace a zábava

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, Vše o Vánocích, Nejlepší zeměpisné kvízy, Antistresové omalovánky, linky, Dopravní značení, hyperlinky, Norway, webovky, Slovník pojmů Co je to?, Prapory regionů a království

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Karetní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . Naleznete zde Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Akční gamesky, Deskovky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Adventury, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Náš tip, informace a zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako filozofie, psychologie, zločin a právo, mytologie, osobnosti, lékařství, žurnalisté a novináři, školství, nadpřirozené osoby, poruchy, profese a zaměstnání, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, přezdívky, politika, státní správa, podnikání a podnikatelé, umělci, rodinné vztahy, věda, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: webové stránky, zajímavosti, Členské země americké federace, Honduras, Obrázky, kliparty, humor, č, Přání k narozeninám, Stručný slovník pojmů a termínů, Pozadí na tablet, Online vánoční magazín, odkaz

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

World wide web, internet, informace a zábava

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Logické, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Havaj, Indiana, Vermont, Mississippi, Oregon, Connecticut, Arizona, Florida, Washington, Wyoming, Arkansas, Severní Dakota, Nové Mexiko, Georgie, Maryland, Idaho, Jižní Karolína, Maine, Louisiana, Jižní Dakota, Aljaška, Nebraska, Virginie, Utah, Pensylvánie atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, obecné zkratky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, země EU, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti apod.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Střílečky, Relaxační hry, Bojové hry, Karetní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Strategie, Animace, Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Akční hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: odkazy, Webové online hry zdarma, zeměpis, Králík na sáňkách, weby, Databáze osobností Kdo je to?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Bridge, Přehled souborových přípon, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, PC pozadí pro Windows

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Síť, informace a zábava

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Animace, Karetní hry, Pro dívky, Sportovní hry, Logické hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Adventury, Bojové hry, Strategie, Střílečky a tak dále.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: volný čas, multimédia, tipy, M, počítače, Obrázek Make up, Online životopisy, biografie slavných osobností, Počítačové tapety pro Windows, K, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Hry pro kluky, URL, Přání k narozeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Naše tipy
Webcam model
Partnerské weby
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Filmy, filmová kamera, střih
Tipy na zajímavé weby
Flags of the world
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.