Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky . Naleznete zde Klasické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Strategie, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Oddechové, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, Střílečky, Pro dívky a podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, zdarma, Sri Lanka, Adventní magazín, odkaz, info, Recept na vánoční cukroví vanilkové rohlíčky, volný čas, Biografie slavných osobností, Hry pro kluky, pro dospělé

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, národnost, vlastnosti, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, školství, profese a zaměstnání, přezdívky, lékařství, nadpřirozené osoby, osobnosti, žurnalisté a novináři, sport, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, politika, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, psychologie atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, úřady a ministerstva, geocaching, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, měny, okresy České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti apod.

Keywords:odkazy, Přehled států světa a jejich vlajek, Biografie známých osobností, č, Přání k narozeninám, výukové pomůcky, zajímavosti, Online testy zdarma bez registrace, Real Madrid fotbalový klub, Přehled přípon a koncovek souborů, Kliparty zdarma ke stažení, pro děti

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, psychologie, příroda, hardware, cestování, ekonomie a ekonomika, různé, bankovnictví, účetnictví, nápoje, politika, počítače, lékařství a medicína, rostliny, fyzika, kultura, náboženství a křesťanství, školství, sport, zkratky, český jazyk, materiály, filozofie, literatura atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, zadarmo, Online testy a kvízy zdarma, Paris Saint-Germain F.C., Wallpapery na tablet, webovky, cestování, Kraj Vysočina, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam zkratek a akronymů, Vánoční web, Hry pro kluky

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fórky, vtípky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fórky, vtípky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií murphyho zákony, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Logické, Bojové online gamesy, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Sportovní, Střílečky, Vánoční online hry, Závodní a podobně.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Super free web games zdarma, A, Středočeský kraj, školství, Super online hry zdarma, Členské země americké federace, Gratulace a přání, Superhry a hry online zdarma, Obrázky vlajek států světa, multimédia

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Střílečky, Relaxační hry, Postřehové hry, Logické hry, Akční hry, Závody aut, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Strategie, Adventury a tak dále.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online geografické testy zdarma bez registrace, Tapety na PC zdarma ke stažení, tipy, Obrázek zelené vajíčko, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky států USA, Obrázky zdarma, zábava, V, Počítačové tapety pro Windows, Obrázky ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Křížovka: Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Naše tipy
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Partnerské weby
Vlajky, flags
Doporučené odkazy
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.